4fun Clan Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Aici vor fi postati userii banati precum si cererile de unban

3 participan?i

In jos

Aici vor fi postati userii banati precum si cererile de unban Empty Aici vor fi postati userii banati precum si cererile de unban

Mesaj  HOUSERUL_23 Mier Iun 10, 2009 9:38 am

Toti membrii clanului prinsi cu coduri vor fi trecuti in acest topic.

Primul jucator trecut aici face parte din clan si se numeste Don Bulanno.

A recunoscut singur ca foloseste coduri si ca urmare nu mai face parte din clan.

Dovada:
http://www.hotshare.net/image/150244-53388550c5.html
HOUSERUL_23
HOUSERUL_23
Admin

Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 21/05/2008
Varsta : 41

https://ro-4fun.all-up.com

Sus In jos

Aici vor fi postati userii banati precum si cererile de unban Empty Cerere de debanare!!!

Mesaj  Margelatu Dum Iun 14, 2009 5:52 am

am fost banat pe motiv de wallhack
vreau dovada!!!!!!!
nu am jucat si nici nu o sa joc cu cheats!!!!
joc mai mult cs normal si condition zero
joc de 4 zile cs source si daca trag mai bine nu inseamna ca am cheats (probabil din cauza ca am petrecut mult timp pe cs normal ?!!?!?!?!)
In fine...Banul a fost dat pe steam id STEAM_0:0:629156550
Nick Margelatu
Harta era un tip de Fy_snow (nu ii stiu denumirea exacta)
Ora 6:40 AM
Data 14/06/2009
Adminul era 4fun.passat

E aiurea ca unii nu stiu sa judece si din alt punct de vedere (cu sigurantza exista jucatori care trag mai bine decat ei - eu unu recunosc !! )

Bafta

Margelatu

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 14/06/2009

Sus In jos

Aici vor fi postati userii banati precum si cererile de unban Empty ok

Mesaj  HOUSERUL_23 Dum Iun 14, 2009 10:43 am

Margelatu , ban-ul a fost scos. Neavand dovada ca ai inselat nu pot sa afirm sau sa infirm ca ai trisat.
Passat e un admin bun, se poate sa se fi inselat ,dar pana la proba contrarie iti scot ban-ul.
HOUSERUL_23
HOUSERUL_23
Admin

Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 21/05/2008
Varsta : 41

https://ro-4fun.all-up.com

Sus In jos

Aici vor fi postati userii banati precum si cererile de unban Empty O mica greseala!

Mesaj  Margelatu Dum Iun 14, 2009 5:14 pm

HOUSERUL_23 a scris:Margelatu , ban-ul a fost scos. Neavand dovada ca ai inselat nu pot sa afirm sau sa infirm ca ai trisat.
Passat e un admin bun, se poate sa se fi inselat ,dar pana la proba contrarie iti scot ban-ul.

Multumesc pt intelegere si probabil ai dreptate ( passat e un admin bun - desi singurul lucru pe care l-a facut a fost sa ma specteze si sa imi indice forumul de unde sa imi scot ban-ul, fara vreo alta explicatzie ).
Am gresit steam id-ul (desi mie error connection message imi spunea ca id ala care l-am pus primul e cel banat)
Am revenit cu alt post pt ca se pare ca banul nu e scos din cauza steam id gresit
cel corect este----> STEAM_0:1:16816170

Multumesc si Bafta!

Margelatu

Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 14/06/2009

Sus In jos

Aici vor fi postati userii banati precum si cererile de unban Empty cerere unban

Mesaj  and1 Dum Noi 29, 2009 3:51 pm

am si io aceeasi problema ca si margelatu pe motiv de wallhack!!!!!!!!!!!!
daca e asa vreau dovada!
si plus de asta am jucat cs 1.5-1.6 de aproape 9 ani si am si eu o experienta ce naiba, plus am jucat destule shooter-e la viata mea asa ca mi-am format niste reflexe!!!!

care ma crede, bine care nu ma crede, iar bine!!! ban pe ip-u 78.97.85.96

and1

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 29/11/2009

Sus In jos

Aici vor fi postati userii banati precum si cererile de unban Empty Re: Aici vor fi postati userii banati precum si cererile de unban

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum